Gruppeafbrydere & sikringelementer - knakkegaard

Gå til indhold

Hoved menu:

Gruppeafbrydere & sikringelementer

Ting til salg > Elektronik & El. matr.

Gruppeafbryder 10 Amp.
LK Gruppeafbryder typen GA 1-pol + N
Inkl. 10A skuffer.
Gruppeafbryderne fremstår som nye.
10 stk. haves, prisen er pr. stk.
Mit ID.nr. 166960-1
Mit ID.nr. 166960-2
Mit ID.nr. 166960-3
Mit ID.nr. 166960-4
Mit ID.nr. 166960-5
Mit ID.nr. 166960-6
Mit ID.nr. 166960-7
Mit ID.nr. 166960-8
Mit ID.nr. 166960-9
Mit ID.nr. 166960-10
50,00 Kr. pr. stk

Gruppeafbryder 10 Amp.
LK Gruppeafbryder typen GA 3-pol + N
Inkl. 10A skuffer.
Gruppeafbryderne er nye.
2 stk. haves, prisen er pr. stk.

Mit ID.nr. 166449-1
Mit ID.nr. 166449-2
100,00 Kr. pr. stk

 
 
Tilbage til indhold | Retur til hoved menu